تاریخ انتشار : دوشنبه 3 مرداد 1401 - 16:01
52 بازدید
کد خبر : 199880

دانلود زیرنویس فیلم Baby Assassins 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Baby Assassins 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Baby Assassins 2021 یک روز، ماهیرو فوکوگاوا (سائوری ایزاوا) با مدیر شادی مارت در اتاق پشتیبان است تا برای یک شغل پاره وقت درخواست دهد. وقتی به او می‌گوید که کار اصلی‌اش پخش زنده است، از سرزنش او تردید نمی‌کند و به او می‌گوید که نمی‌تواند به بازی کردن ادامه دهد و

دانلود زیرنویس فیلم Baby Assassins 2021 یک روز، ماهیرو فوکوگاوا (سائوری ایزاوا) با مدیر شادی مارت در اتاق پشتیبان است تا برای یک شغل پاره وقت درخواست دهد. وقتی به او می‌گوید که کار اصلی‌اش پخش زنده است، از سرزنش او تردید نمی‌کند و به او می‌گوید که نمی‌تواند به بازی کردن ادامه دهد و باید از والدینش مراقبت کند. اندکی پس از موعظه‌اش، ذهن ماهیرو از مصاحبه شغلی دور می‌شود و خیال پردازی می‌کند که گلوله‌ای را در سرش فرو کند و همه کارگرانش را از بین ببرد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Baby Assassins 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Baby Assassins 2021 با این حال، رویاپردازی او آنقدرها هم که به نظر می رسد معصومانه نیست. ماهیرو در واقع یک قاتل فوق‌العاده ماهر است که درست مانند قاتل همکارش چیساتو  از سوی مدیریت ارشد دستور داده شده تا شغلی پاره‌وقت پیدا کند تا شک‌ها در مورد حرفه واقعی‌اش برطرف شود و با او در یک آپارتمان شریک شود. هم قاتل بی‌آنکه هر دو بدانند، یکی از آخرین قتل‌هایشان که یک قاچاقچی مواد مخدر است، یاکوزا را وادار می‌کند تا کسانی را که مسئول عقب‌نشینی‌های کوچکشان هستند، جستجو کرده و از بین ببرند.

دومین مبارزه ای که چیساتو و ماهیرو با آن روبرو می شوند، دشواری در دستکاری خواسته های زندگی روزمره و وظایفی است که به عنوان قاتل دارند. نیاز به حمایت فعال از ظاهری دنیوی برای پنهان کردن حقیقت از دیگران در جامعه اغلب در کار آنها به عنوان قاتل دخالت می کند. به عنوان مثال، یک بار، در حین کارش به عنوان قاتل، چیساتو توسط مدیرش تماس می گیرد تا از او بپرسد که آیا می تواند فوراً یک همکار را پر کند. چیساتو می پذیرد که باعث ناامیدی ماهیرو شد.

با این حال، این تنها خواسته های دنیای پیش پا افتاده نیست که بر روابط آنها فشار می آورد، بلکه خود این واقعیت است که آنها مجبور به زندگی مشترک هستند. آنچه باعث بسیاری از اصطکاک‌های رابطه‌ای آن‌ها می‌شود، خود این واقعیت است که آنها به‌عنوان سوژه به شدت با یکدیگر مواجه می‌شوند – یعنی برخورد ذهنی‌های مختلف رادیکال.

البته، دختران ما با نادیده گرفتن دیگران  از بسیاری از تعارضات رابطه اجتناب می کنند، اما چگونه سعی می کنند یک درگیری شکوفا را آرام کنند؟ در برخی موارد، با عذرخواهی بی‌رویه و در موارد دیگر با انجام معاملات ضمنی – به عنوان مثال. چون اجازه دادی برم سر کار پیش پا افتاده ام، برای شام برایت چیز خوبی می خرم. با این حال، این عذرخواهی‌ها و معامله‌ها اغلب کمک چندانی به کاهش ناامیدی روابط بین آنها نمی‌کنند. شکست این وعده‌ها و عذرخواهی‌های غیرمستقیم صرفاً به این دلیل است که نه ماهیرو و نه چیساتو کاملاً به موضوع «دیگری» دیگری توجه نمی‌کنند – در واقع، آنها بیشتر در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند تا با یکدیگر. با این حال، یک بحران شخصی یا یک وضعیت خطر مرگبار می تواند یکی از دختران ما را مجبور کند که دیگری را با موضوع خود مورد خطاب قرار دهد و شرط اصلی را فراهم کند تا پیوند آنها واقعاً دوستانه شود.

آنچه در ترکیب بندی Baby Assassins به چشم می خورد، کادربندی دلپذیر او از انبوه لحظات اکشن است. رویکرد سینمایی ساکاموتو به سکانس‌های اکشن نه تنها تأثیر مشت‌ها و لگدها را تقویت می‌کند، بلکه باعث می‌شود زیبایی مبارزات طراحی‌شده خوب بدرخشد و تماشاگر را به وجد بیاورد. ماهیت شریرانه درگیری از این نظر با جلوه های صوتی دلپذیر و همچنین برجسته می شود. استفاده ظریف اما موثر از SFX Slatter SFX یا خون “واقعی”. و تنش این لحظات خشونت آمیز، در بسیاری از موارد، به طرز معقولی با همراهی موسیقی پویا افزایش می یابد.

زیرنویس فیلم Baby Assassins 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس Baby Assassins 2021 رنگ متفکرانه ساکاموتو و طراحی رعد و برق نقش مهمی در جذابیت بصری Baby Assassins دارد. لذت بصری، آن طور که ممکن است تصور شود، به دلیل استفاده صرف از رنگ ها یا استفاده نادر از رنگ ها برای ایجاد رنگ در برخی صحنه ها نیست. در حالی که چنین بازی با رنگ‌ها و رنگ‌ها به برخی لحظات بصری خاصیت خاصی می‌دهد، لذت بصری Baby Assassins منشأ واقعی خود را در بازی متفکرانه ساکاموتو با کنتراست می‌یابد که به تصاویر عمق و بافت می‌دهد.

آنچه همچنین تضمین می کند که Baby Assassins می تواند درگیر و رضایت تماشاگر باشد، بازی های بازیگری است. هر دو بازیگر زن به روش خود – آکاری تاکایشی با حباب‌های کودکانه‌اش و سائوری ایزاوا با گوشه‌گیری خشکش اطمینان می‌دهند که بچه‌کش‌های ساکاموتو طعمی شیک و سبکی فریبنده دارد.  شیمی خوشایند بین دو سرنخ ما، برای این موضوع، در درگیر نگه داشتن تماشاگر در طول روایت نقش بسزایی دارد.

زیرنویس Baby Assassins 2021 - بلو سابتایتل

Baby Assassins روایتی شگفت انگیز است که از ماهیت کم بودجه اش بسیار بهتر است. ساکاموتو نه تنها در ژانر اکشن و هم در ژانر رفیق هوای تازه نفس می‌کشد، بلکه اجراهای بی‌نقص، رقص‌های اکشن فریبنده و ترکیبی مؤثر به او اجازه می‌دهد تا نه تنها یک فیلم دوستانه بسیار دلچسب را ارائه دهد – کاوش در برقراری پیوندهای دوستانه. – بلکه یکی از راضی کننده ترین فیلم های اکشن ژاپنی امسال است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.