تاریخ انتشار : جمعه 17 تیر 1401 - 16:39
46 بازدید
کد خبر : 199375

دانلود زیرنویس فیلم Vikram 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Vikram 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Vikram 2022 ویکرام یک فیلم اکشن مهیج هندی به زبان تامیل محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی لوکش کاناگاراج و تهیه‌کنندگی راج کمال فیلمز بین‌المللی است. در این فیلم کمال حسن، ویجی ستوپاتی و فاهاد فاسیل به ایفای نقش می پردازند. کالیداس جایارام،  ناراین و چمبان وینود خوزه نقش‌های فرعی را بازی

دانلود زیرنویس فیلم Vikram 2022 ویکرام یک فیلم اکشن مهیج هندی به زبان تامیل محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی لوکش کاناگاراج و تهیه‌کنندگی راج کمال فیلمز بین‌المللی است. در این فیلم کمال حسن، ویجی ستوپاتی و فاهاد فاسیل به ایفای نقش می پردازند. کالیداس جایارام،  ناراین و چمبان وینود خوزه نقش‌های فرعی را بازی می‌کنند در حالی که سوریا ظاهری کوتاه دارد. موسیقی متن و موسیقی فیلم توسط انیرود راویچاندر ساخته شده است، فیلمبرداری توسط گیریش گانگادهران و تدوین توسط فیلومین راج انجام شده است. این فیلم به عنوان دومین قسمت در جهان سینمایی لوکش (LCU) عمل می کند. داستان از Kaithi (2019) ادامه می یابد و یک تیم سیاهپوست به رهبری Amar را دنبال می کند که مراقبان نقابدار را تعقیب می کند، در حالی که او از یک گروه سندیکای مواد مخدر به نام Vetti Vagaiyara به رهبری Sandhanam مطلع می شود که می خواهد داروهای گم شده را به سرماخوردگی او برسانند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Vikram 2022 - بلو سابتایتل

این فیلم جانشین معنوی فیلمی به همین نام در سال ۱۹۸۶ است که حسن نیز در آن نقش آفرینی می کند. این فیلم همچنین دارای یک نسخه ریمیکس از آهنگ موضوع فیلم ۱۹۸۶ است. عکاسی اصلی در جولای ۲۰۲۱ آغاز شد و در فوریه ۲۰۲۲ با فیلمبرداری در سراسر تامیل نادو از جمله Karaikudi، Chennai، Pondicherry و Coimbatore به پایان رسید. ویکرام در ۳ ژوئن ۲۰۲۲ در سینما اکران شد و عموماً نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد و سبک روایت فیلم، سکانس‌های اکشن، جنبه‌های فنی و بازی‌های بازیگران (به ویژه کمال حسن، فهد فاسیل و ویجی ستوپاتی) را تحسین کردند. این فیلم ۴۴۲.۴۵ کرور روپیه (۵۸ میلیون دلار آمریکا) فروخت و به پرفروش‌ترین فیلم تامیل سال و چهارمین فیلم پرفروش تامیل در تمام دوران تبدیل شد.

به دنبال وقایع پس از سرکشی محموله غیرقانونی آدایکلام و انبو توسط بازرس بجوی،  عمار، رئیس یک تیم سیاه‌پوست، توسط رئیس پلیس خوزه احضار می‌شود تا عدالت را برای گروهی از مراقبان نقابدار که کشته‌اند، احضار کند. استفان راج (پس از دستگیری و آزادی بعدی)،  ACP Prabhanjan و پدر خوانده‌اش، کارنان.

عمار با حفاری در زندگی کارنان، که قتل او بیجا به نظر می رسد، تحقیقات را رهبری می کند، زیرا کارنان یک مرد عادی بود و دو نفر دیگر از مقامات بالاتر در بخش مواد مخدر بودند. او در مورد گذشته کارنان به عنوان یک مست، معتاد به مواد مخدر و زن زنی با خبر می شود، اما به نوه فرزندخوانده خود بسیار نزدیک است. در حین تحقیق، آمار در مورد ظروف گم شده مورد نیاز Sandhanam، که عضوی از یک خانواده بزرگ است و یک سندیکای جنایی به نام Vetti Vagaiyara را اداره می کند، مطلع می شود. Sandhanam می خواهد مواد مخدر را به رئیس قاچاقچی خونسرد خود به نام رولکس که هویت او برای کسی مشخص نیست، تحویل دهد. اگر داروها تحویل داده شوند، رولکس به سندهام کمک می کند تا دولت خود را تشکیل دهد.

در همین حال، ویراپاندیان، که یکی از اعضای باند Vetti Vagaiyara است، ملاقاتی را با گانگسترهای دیگر در یک سالن کازینو تعیین می کند و در آنجا فاش می کند که او به همراه یکی دیگر از اعضای باند به نام رودرا پراتاپ، مکان ظروف مواد مخدر را همانطور که می خواهند می دانند. ظروف را به رولکس بیاورید و در این فرآیند از Sandhanam دور بزنید. با این حال، افراد نقابدار از راه می رسند و ویراپندیان را می کشند. پس از فهمیدن اینکه ویراپندیان هدف مردان نقابدار از تراشه ای از کارنان است که در فاحشه خانه ای که او در آنجا رفت و آمد پیدا کرده بود.

عمار آنها را تعقیب می کند و با موفقیت یکی از آنها را اسیر می کند که مشخص شد بجوی است. عمار از بجوی بازجویی می‌کند، جایی که بجوی به آن‌ها می‌گوید که اعضای سندیکا پس از سرنگونی محموله مواد مخدر، خانواده او را کشتند. عمار با درک اینکه رودرا پراتاپ نیز هدف اعضاست، به همراه تیمش وارد مراسم عروسی دختر رودرا پراتاپ می شود، جایی که رودرا پراتاپ نیز از ترس جان و خانواده خود، سندهام را برای محافظت دعوت کرده است.

مردان نقابدار به همراه رهبر خود به مراسم عروسی دختر رودرا پراتاپ می رسند، جایی که رهبر با در آغوش گرفتن دخترش با چاقو، رودرا پراتاپ را مجبور می کند، رودرا پراتاپ را می کشد و از عروسی فرار می کند. او برخی از اعضای خود را رها می‌کند تا با ساندهام کنار بیایند، اما ساندهام همه آن‌ها را درهم می‌زند. عمار مردان نقابدار را تعقیب می کند و در آنجا با رهبر روبرو می شود که با سندهام تماس ویدیویی برقرار می کند و خود را به عنوان کارنان نشان می دهد که در واقع زنده است و مرگ خود را جعل کرده است. کارنان رودرا پراتاپ را می کشد و از دست پلیس فرار می کند.

زیرنویس فیلم Vikram 2022 - بلو سابتایتل

آمار می‌فهمد که کارنان در واقع ویکرام است که فرمانده سابق جوخه بلک آپ، خلبان بلک بود. ویکرام به همراه تیم یازده نفره خود پس از یک ماموریت ناموفق در سال ۱۹۹۱ منحل شدند و به عنوان تروریست اعلام شدند. متعاقباً آنها شکار شدند و تنها ویکرام و سه عضو دیگر تیم توانستند زنده بمانند. عمار با خوزه ملاقات می کند و با حیله گری متوجه می شود که خوزه، خودش، خال سندانام در بخش است.

مشخص می شود که پرابهانجان با کمک خوزه توسط سانتانام دستگیر شد، جایی که سانتانام از پرابهانجان در مورد کانتینرها بازجویی می کند، اما فایده ای نداشت و بعداً کشته می شود، که خوزه، ویراپاندیان و رودرا پراتاپ را مجبور کرد تا قتل را با شبیه سازی آن پنهان کنند. توسط تروریست ها انجام شد. آمار یک انفجار بمب را در خانه Sandhanam ترتیب می دهد، که آزمایشگاه مواد مخدر او را در زیرزمین، خانه های ییلاقی، و همکار-Elango ویران می کند. با این حال، Sandhanam (که قبلا توسط خوزه مطلع شده بود) همراه با تمام خانواده اش فرار می کند. خوزه هویت ویکرام و آمار را به سندهام فاش می کند.

بعداً ویکرام به زندان می رسد و بجوی و تیمش را آزاد می کند. Sandhanam به طرز وحشیانه ای همسر آمار، گایاتری را می کشد و افراد خود را برای حمله و کشتن عروس و نوه ویکرام به خانه پرابهنجان می فرستد، اما ویکرام از راه می رسد و آنها را نجات می دهد. با این حال، یکی از اعضای تیم ویکرام Pilot Black Squad و همکار، مامور تینا، که به عنوان کمک خانگی از خانه Valliammal مخفیانه بود، در حالی که به Vikram کمک می کرد کشته می شود. عمار که از مرگ گایاتری مضطرب شده است به باند ویکرام می پیوندد تا سندهام و سندیکایش را نابود کنند. او پس از اطلاع از دست داشتن او در قتل گایاتری، به خانه خوزه می رود و او را می کشد.

مشخص می شود که دلیل اقدامات ویکرام انتقام نیست، بلکه یک مأموریت شخصی برای سرکوب سندیکای مواد مخدر در شهر است که با مرگ پرابهنجان در او ظاهر شد. او همچنین اعتراف می کند که پرابهنجان پسر بیولوژیکی خودش بوده است. پس از آن، ویکرام به همراه نوه‌اش به بندر چنای می‌رسند، جایی که کانتینرها پنهان شده‌اند. Sandhanam از محل کانتینرها مطلع می شود و به Vikram حمله می کند. ویکرام با یک توپ و DShK مردان ساندهانام را به زمین می زند و با کمک تیمش ساندهام را می کشد، اما اعضای باقی مانده تیم خلبان بلک او، ماموران آپپیلیاپان و لارنس، در حالی که تلاش می کنند از نوه ویکرام محافظت کنند، کشته می شوند. عمار برای مرگ گایاتری عزادار می شود و با نابودی سندیکا، با پیوستن به تیم او همراه با بجوی، رنگ روغن را برای ادامه ماموریت ویکرام می پوشد.

در Sassoon Docks، بمبئی، Anbu و Adaikalam، همراه با گانگسترهای وابسته به Sandhanam، با رئیس خود، Rolex، جلسه ای برگزار می کنند. آدایکلام و انبو مشارکت دیلی در کمین مواد مخدر را فاش می کنند و مردان ساندهانام مشارکت ویکرام و آمار را در از بین بردن سندیکای مواد مخدرشان فاش می کنند. رولکس مبلغ هنگفتی را به عنوان پاداش اعدام تیم عمار، دیلی و ویکرام اعلام می کند. آنها همچنین مکان فعلی دیلی در اوتار پرادش و خانواده ویکرام در سانفرانسیسکو را فاش می کنند. با این حال، ویکرام که برای رولکس و سایر افراد حاضر در جلسه ناشناخته است، در میان گانگسترها پنهان شده است و از پاداشی که به تیمش و دیلی داده شده است، آگاه می شود.

زیرنویس Vikram 2022 - بلو سابتایتل

دیویا نایر از ردیف به این فیلم ۴ از ۵ ستاره داد و نوشت: “با سوت‌های فراوان، ویکرام یک فیلم پرفروش است که نباید از دست داد”. ساونداریا آتیموتو از The Quint به فیلم ۴ از ۵ ستاره داد و نوشت: “لوکش کاناگاراج ویکرام را با گردانی از شخصیت ها پر کرده است، اما او اطمینان داده است که همه آنها محدوده مناسب خود را برای اجرا دارند، حتی اگر برخی ممکن است زمان کمتری برای نمایش داشته باشند، از جمله اولگانایگان». منتقد Pinkvilla به این فیلم ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “کمال حسن در این اکشن هیجان انگیز لذت بصری است”.  Ashameera Aiyappan از Firstpost به این فیلم ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “یک نگاه از کمال حسن در Vikram Lokesh Kanagaraj و شما فقط می دانید که او G.O.A.T است”.  Sowmya Rajendran از The News Minute به این فیلم ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “لوکش را باید تشویق کرد که وقت خود را برای ادای احترام هواداران به سوپراستار حاضر در کشتی تلف نکرد و به گفتن داستان پایبند بود”.  Manoj Kumar R از Indian Express به این فیلم ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Vikram فقط آغاز است. در اوج، لوکش حداقل سه فیلم جداگانه را که می توانند از این فیلم منشعب شوند، کنایه می زند.” منتقدی برای Zee. News به این فیلم امتیاز ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “ویکرام کار می کند اگر به آن فقط به عنوان یک سرگرم کننده اکشن نگاه کند”. صدا و رشد سریع و در عین حال تحسین‌برانگیز او نویدبخش چیزهای هیجان‌انگیزی در آینده است». ویکرام قطعاً در میان بهترین فیلم‌های تامیل سال است.» هاریچاران پودی‌پدی از هندوستان تایمز اظهار داشت که «موسیقی انیرود راویچاندر، به‌ویژه موسیقی پس‌زمینه، نقشی محوری در تقویت تجربه کلی تماشای ویکرام در صفحه بزرگ بازی می‌کند، جدا از fr. از سکانس های اکشن فوق العاده. فیلم کوتاه اما قدرتمند سوریا همان چیزی است که وقتی از ویکرام خارج می‌شوید به آن نیاز دارید.” فهد فاصل، میراث عامل را مانند فیلم‌های جیمز باند به دوش می‌کشد».

لاکشمی سوبرامانیان از The Week به این فیلم ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “ویکرام از همان دقیقه اول مملو از لحظات هیجان انگیز است. با برتری فنی و بازیگران فوق العاده، نیمه اول تماشای جالبی است، در حالی که روایت و چند دقیقه طولانی است. غرغرها در نیمه دوم شما را خسته می کند».  سایبال چاترجی از NDTV به این فیلم امتیاز ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “کمال حسن افسانه ای است. ویجی ستوپاتی جنایتکاری تندخو را که قلب شکننده و ذهن متحیر او را به سمت مسیرهای حیرت انگیز سوق می دهد را به جان می اندازد”.  M Suganth از The Times Of India به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “در فیلمی پر از قهرمانان اکشن، بزرگترین لحظه جمعی در یک صحنه بدلکاری با یک شخصیت زن اتفاق می افتد. ویکرام به چند لحظه دیگر نیاز داشت تا بتواند این کار را انجام دهد. واقعاً خاطره انگیز». جانانی کی از ایندیا تودی به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “ویکرام چندین لحظه ارزشمند دارد. اما، طرح پس از یک نقطه خیلی کلی می شود”.  Gautaman Bhaskaran از News 18 به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Vikram یک درام، درام، درام است که در آن کارگردان نه تنها بیش از چیزی که می جوید گاز گرفته است، بلکه تحسین شدید خود را برای کمال حسن به نمایش می گذارد.”  Sudhir Srinivasan از The New Indian Express به این فیلم ۳ از ۵ امتیاز داد و نوشت: “مثل اخلاقیات هر دو شخصیت، باید بگویم که در این بین قرار دارد، و مانند آن دو مرد، فیلم به سمت خوب است.» آناندا ویکاتان به فیلم ۴۴ از ۱۰۰ امتیاز داد.

با توجه به موفقیت فیلم، کمال حسن در مصاحبه ای با Pinkvilla، احتمال ساخت دنباله ای برای Vikram را که بخشی از Lokesh Cinematic Universe (LCU) خواهد بود، مطرح کرد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.